Rejestracja do ligi

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja do ligi
No to już wszystko rozumiem.
Mamy różne skale.Smile Chociaż wydaje mi się, że np. klenia jest tu naprawdę dużo.Jaką skalą by tego nie mierzył.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam ponownie nik Miki junior przeszedł pozytywną weryfkacje u młodego więc moźe być.Niedługo wrzucę jakieś fotki rybek z górnych rewirów.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Dobrze, że się nie obraził.Smile
Wrzucajcie fotki, chwalcie się. Na Forum Ligi mamy coraz więcej zdjęć i opowieści więc zapraszamy.
Trzeba jakoś przetrwać do tego 1 stycznia.Smile

A co do zapisów - na tą chwilę mamy 32 zawodników. Czekamy oczywiście na kolejnych.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Rolleyes
Odpowiedz }
Podziękowali:
Chwila prawdy nadciąga.Smile
Zobaczymy po okrągłym roku Ligi co w tych wodach pływa.
To będzie najlepszy miernik, a wiem że te rzeki potrafią zaskoczyć nie raz.
I jedna rzecz jest tu super - mamy zawodników ze Strzegomia, spod Ślęży, spod Mietkowa, z Żarowa, z Kątów Wrocławskich i ich okolic i z Wrocławia....przepraszam jeśli kogoś pominąłem, ale wszystkich nie znam i nie wiem gdzie mieszkają.
Czyli mamy obstawione solidnie wszystkie cztery rzeki dorzecza po całej długości. Jak widać po fotkach ryb większość startujących to nie są laicy, więc informacje o rybach powinny spływać równo z wszystkich zakątków województwa. To cieszy, bo rywalizacja będzie przez to bardzo ciekawa.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Rolleyes
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam , ja również chętnie wezmę udział w zdrowym i sympatycznym współzawodnictwie. Ze swoje strony mogę zaproponować mały zestaw, powiedzmy 3 szt , woblerów mojego wykonania dla łowcy największęj ryby . Pozdrawiam Tomek
Odpowiedz }
Podziękowali: Rado , Yatsu
No to zapisujemy pierwszego sponsora.Smile
A tak na poważnie, to myśleliśmy o tym żeby na koniec każdy "wrzucił coś do czapki" dla zwycięzcy. Tylko, że tu jest trochę kategorii (różnych gatunków ryb) i to musiałaby być meeega wielka czapa...sombrero chyba nawet.Smile

Ja dopisuję Cię do listy, a jak tylko pojawi się Szef Strony Yatsu ustawi Ci dostęp do Forum Ligi Bystrzycy. Tam mamy trochę zdjęć wędkarskich z opisami do przejrzenia. Polecam.

Jesteś 33 zawodnikiem.
Odpowiedz }
Podziękowali:
(12-16-2015, 08:03 PM)sylwekt napisał(a):  No to zapisujemy pierwszego sponsora.Smile
A tak na poważnie, to myśleliśmy o tym żeby na koniec każdy "wrzucił coś do czapki" dla zwycięzcy. Tylko, że tu jest trochę kategorii (różnych gatunków ryb) i to musiałaby być meeega wielka czapa...sombrero chyba nawet.Smile

Ja dopisuję Cię do listy, a jak tylko pojawi się Szef Strony Yatsu ustawi Ci dostęp do Forum Ligi Bystrzycy. Tam mamy trochę zdjęć wędkarskich z opisami do przejrzenia. Polecam.

Jesteś 33 zawodnikiem.

Dziekuję Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Uprawnienia nadane

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: tyi.png]

[Obrazek: 73858395256561078399f8.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam Wszystkich,

Również wyrażam chęć uczestniczenia w lidze,
w tym raku rzadko bywałem nad Bystrzycą, ale w nowym roku mam zamiar to zmienić, m.in. ze względu na tą Ligę Smile
Teraz tylko czekać na nowy sezon, na szczęście nie wiele zostało Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
No cześć,

Witamy w ekipie. Też cholera czekam na rozpoczęcie sezonu, ale to już tylko kilka dni i startujemy.
Jesteś dopisany jako 34-ty zawodnik. Jak zjawi się Przemek nada Ci uprawnienia do wchodzenia na Forum Ligi.
Panowie raz jeszcze w tym wątku, bo tu zagląda chyba najwięcej osób...najlepszego na Święta i super wypasionego kija pod choinką.Smile
I co Panowie?... miesiąc oczekiwania za nami. Liga rusza za sześć dni. Jak już wystartujemy to z każdym tygodniem powinno być coraz ciekawiej. Zacznie się liczenie punktów.Smile
Może dla przypomnienia, żeby nikt nie zrobił falstartu - Smile - w styczniu z dorzecza Bystrzycy nie zgłaszamy boleni, brzan, pstrągów potokowych, sandaczy, sumów, szczupaków oraz świnek. Punktujemy za to troć, klenia, jazia, lipienia, jelca oraz okonia.
Tak sobie przeglądam nowy Regulamin na stronie PZW i nie widzę wzmianki o okresie ochronnym dla pstrąga tęczowego i źródlanego. Czyli te dwa gatunki byłyby również liczone już w styczniu. Poprawcie mnie jeśli nie mam racji.

Na tą chwilę mamy zgłoszonych 34 zawodników. Jeśli ktoś chciałby się dopisać jeszcze w grudniu, zapraszamy.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Chyba pozostaje bez zmian. Tęczak i źrudlak bez okresu ochronnego.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam,
chętnie się przyłącze do ligi.

Pozdrawiam
Patryk

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz }
Podziękowali:
dopisany

Odpowiedz }
Podziękowali:
Jak to mówi Pan od wf-u w reklamie mc donald's: No i fajnie.Smile
Jesteś 35-ym zawodnikiem.
Pozdrawiam.
Odpowiedz }
Podziękowali:
oooo trochę mnie tutaj nie było a widzę że się ostro ruszyło - mogę się dopisać do ligi ??? Smile
Odpowiedz }
Podziękowali: Yatsu
No powolutku nas przybywa.Smile
Dopisuję Cię do listy, a jak tylko pojawi się Yatsu ustawi Ci dostęp do Forum Ligi.

Jesteś 36-ym zawodnikiem w Lidze.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Członkowie klubu z automatu widza całe forum

Odpowiedz }
Podziękowali:
Dobrze Panowie,
do rozpoczęcia "zawodów" pozostały już tylko 4 dni, więc jeszcze krótko o dwóch sprawach.

1. Proszę pamiętać, że ryby ze Strzegomki łowimy na spinning dopiero od lutego. Tak stoi w Regulaminie i lepiej żebyśmy nie zrobili "falstartu" w styczniu. Na muchówkę możemy tu łowić za to już od rozpoczęcia nowego roku.

2.Kilka osób przysłało do mnie zdjęcia do wklejenia ponieważ nie bardzo wiedziało jak je tu wstawiać. Jak startowaliśmy jakieś cztery tygodnie temu to przyznam, że sam nie wiedziałem jak to robić. Ale trzeba było się nauczyć.Smile

Więc tak - filmik Przemka wstawiony na stronie Forum Ligi jest super dokładny....tylko jak dla mnie brakuje w nim wstępu tzn. laicy komputerowi tacy jak ja nie bardzo wiedzą w jaki sposób znaleźli się na stronie POSTIMAGE.ORG. gdzie filmik startuje. Sam zastanawiałem się czy ja mam tam się logować, czy coś instalować na komputer czy może zdjęcia zasysać na tą stronę i dopiero stamtąd na Forum. Tymczasem sprawa jest banalnie prosta.
a) zdjęcia, które chcemy wstawić na forum wrzucamy na pulpit komputera
b)otwieramy jakąkolwiek przeglądarkę i wpisujemy w nią: postimage.org
c)jak się pojawi ta strona to po prostu na nią klikamy i.....w tym momencie zaczyna się filmik, który na Forum Ligi wstawił Yatsu
d)dalej działamy już dokładnie jak pokazuje filmik czyli wybieramy nasze zdjęcie z pulpitu komputera itd. itp. jak w instrukcji.
To naprawdę bardzo proste i mam nadzieję, że teraz już wszyscy dadzą sobie z tym radę.Smile
Panowie słowo o jednej "niespodziance", która mi się dzisiaj przytrafiła przy płaceniu karty.
To dla tych, którzy zamierzają opłacić ją w ostatniej chwili, a nie mają już 25 lat.Smile

Jest obecnie jakaś wymiana starych kart wędkarskich chyba wydanych przed 1999 rokiem. Bez nowej karty nie da się opłacić składek.
Żeby uzyskać nową kartę trzeba w kole wypełnić wniosek, dać dwa zdjęcia, wniosek zostanie podbity i z nim udajemy się po nową kartę do Urzędu Wojewódzkiego/Miejskiego czy jakiegoś innego.
Jak się kartę stamtąd odbierze to dopiero można opłacić składki na nowy rok. Wcześniej jest to podobno niemożliwe. Przede mną były dwie osoby z tym samym problemem.

Jutro mam w związku z tym pół dnia kombinacji jak chcę połowić w piątek.

Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale tak jest tu we Wrocławiu.
To podobno planowana wymiana kart i rok temu też tak było tylko wymieniane były te wydane przez 1998 i dlatego mnie się jeszcze udało.

Jak ktoś wybierał się po to samo jutro lub w czwartek to sprawdźcie sobie wcześniej czy nie będzie u Was tego samego zamieszania.
Odpowiedz }
Podziękowali: