Rejestracja do ligi

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja do ligi
Exclamation 
Żeby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy się zarejestrować na forum i wyrazić chęć w tym temacie 

Po otrzymaniu uprawnień zapraszam do głównego tematu http://kingfisherclub.pl/forum/showthread.php?tid=190

I jeszcze linki do regulaminu ->  klik

Lista startujących 

sylwekt
Esiek86
Yatsu
bacyk
lipien30
Tomek Woder
jackus
jaroslav
Laudan
glodzik
adam_muszkarz
Lokers
Booryss
Krzysiek
Aleksander Więcek
Ventus
Jaceen
Płatek88
jarek.rachwalik
maku3134
jacolan
Spawn
kol4
himen
vince83
Rado
kropek
rybak44
Marcinu
Tomek O
Miki
Miki junior
Tomek Pruś
daros555
szymek07
Kamil_O
MiszczuD
macmacabra
olszo
Filip
Bikero
Broda Siwa
Wieczny
Danek
trotek123
Boncki90
mirekk
[Obrazek: tyi.png]

[Obrazek: 73858395256561078399f8.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam Panie i Panowie,

W tym miejscu startujemy i tu również prosimy o podsyłanie swoich nicków do zarejestrowania i startu w Lidze.
Przemek "Yatsu" - gospodarz strony po wpisie w tym wątku skontakuje się z Wami i zmieni ustawienia w Waszym profilu w sposób pozwalający na edycję postów, dodawanie zdjęć i komentarzy na FORUM LIGI.
Samo Forum jest zablokowane dla ogółu (jako jedyna część tej strony) i staje się dostępne dopiero po tej króciutkiej "procedurze" rejestracyjnej.
Czemu ma to służyć?...tylko i wyłącznie temu, żeby zabawa odbywała się w sympatycznej atmosferze, bez głupich anonimowych wpisów, których pełno teraz w internecie. Forum Ligi poza miejscem rywalizacji ma być ciekawym wątkiem, na który będzie wchodziło się wyłącznie po to, żeby opowiedzieć jak było nad wodą i dowiedzieć się co w tym czasie połowili inni, a nie kto się z kim anonimowo pokłócił. Na "kłótnie i awantury" pozostawiamy pozostałe otwarte dla wszystkich części strony.

Chyba tyle wstępu.

Nie mamy co prawda bukietu kwiatów dla pierwszego zarejestrowanego zawodnika, ale zachęcamy do zapisów już teraz, a od 1 stycznia ruszamy nad wodę. Smile

Aha...Panowie z Ligi Ślęzy zapraszamy również. Z tego co wiemy to część z Was "biega" z bardzo fajnymi efektami po "bystrzyckich rewirach". Fajnie będzie Was poznać.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Jestem chętny,zrobię co w mojej mocy by być jak najczęściej nad Bystrzycą ;-D
Odpowiedz }
Podziękowali:
dodany Smile wiecej info dla ciebie tutaj -> http://kingfisherclub.pl/forum/showthread.php?tid=95

Odpowiedz }
Podziękowali:
(11-29-2015, 10:43 PM)Yatsu napisał(a):  dodany Smile wiecej info dla ciebie tutaj -> http://kingfisherclub.pl/forum/showthread.php?tid=95

Podziękował,tyle lat mieszkałem na Stabłowicach a raz w życiu łowiłem na Bystrzycy,aż wstyd się przyznać Tongue
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam, ja również spróbuje swoich sił i liczę na dobrą zabawę. Pozdr
Odpowiedz }
Podziękowali:
dodany

Odpowiedz }
Podziękowali:
No ja też mieszkam na Stabłowicach, ale na Bystrzycy i Strzegomce łowię naprawdę często i jest tu sporo ładnych ryb. Górę dorzecza zasila Mietków, dół Odra. Zdarzają się fajne niespodzianki. Powinno być to widać w zgłoszeniach.Smile

(11-29-2015, 10:46 PM)Esiek86 napisał(a):  
(11-29-2015, 10:43 PM)Yatsu napisał(a):  dodany Smile wiecej info dla ciebie tutaj -> http://kingfisherclub.pl/forum/showthread.php?tid=95

Podziękował,tyle lat mieszkałem na Stabłowicach a raz w życiu łowiłem na Bystrzycy,aż wstyd się przyznać  Tongue

Fajnie. Mamy kolejnych chętnych.
Jest tu kilku faworytów, którzy trzaskają regularnie piękne rybki na spinning i muchę w całym dorzeczu, ale zawody trwają okrągły rok, więc będzie długi czas ,żeby zapracować sobie na wygraną. Zobaczymy kto jest tutaj najlepszym "fachowcem" w poszczególnych gatunkach.Smile

(11-30-2015, 09:53 PM)bacyk napisał(a):  Witam, ja również spróbuje swoich sił i liczę na dobrą zabawę. Pozdr
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam,
Chcialbym wziasc udzial w lidze.
Pozdrawiam

Jacek
Odpowiedz }
Podziękowali:
Zapisany

Odpowiedz }
Podziękowali:
Również proszę o zapisanie.
Odpowiedz }
Podziękowali:
dodany

Odpowiedz }
Podziękowali:
Chcę startować w lidze
Odpowiedz }
Podziękowali:
Rejestruje się na ligę adam_muszkarz
Odpowiedz }
Podziękowali:
No cześć Adam,

A gdzie tam reszta ekipy?
Ktoś te lipienie łowić musi.Smile

(12-01-2015, 05:59 PM)adam_muszkarz napisał(a):  Rejestruje się na ligę adam_muszkarz
Odpowiedz }
Podziękowali:
Zapiszą się pewnie nie długo

Lipienie na pewno ale fajnie by było gdyby brzany się łapały
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ja też chcę startować w lidze Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam i ja bym chętnie wprosił jeśli można

Witam i ja bym się zgłosił jeśli można
Odpowiedz }
Podziękowali:
Zapisani

Odpowiedz }
Podziękowali:
Czy przyjmiecie mnie pomimo że ostatnio łowiłem prądem ??
Odpowiedz }
Podziękowali: Yatsu