Shakespeare Agility Rise Fly 7' #4

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shakespeare Agility Rise Fly 7' #4
Będąc dzisiaj w szpitalu na bardzo ważnych badaniach dla mnie okazało się, że nie jest ze mną jeszcze aż tak źle  Big Grin  By odreagować stres wstąpiłem do sklepu wędkarskiego by zakupić parę haków których rozmiarówka mi się skończyła. I przy okazji kupna paru dupereli wyszedłem ze sklepu z wędką. a mianowicie kupiłem sobie Shakespeare Agility Rise Fly 7' #4

[Obrazek: 2016_04_19_1.jpg]

Wędka w cenie budżetowej i dostałem czteroskład ładnie spasowany i nie klekoczący, do tego tubę ładnie obszytą z paskiem na ramię. Niestety osobnego pokrowca na wędkę nie było.

[Obrazek: 2016_04_19_2.jpg]

Kołowrotek o wadze 115 g i linka 4 WF (32 m) oraz trochę podkładu wyważa kij w połowie rękojeści.
Gwint w uchwycie wygląda delikatnie ale po dokręceniu trzyma mocno i stabilnie.

[Obrazek: 2016_04_19_3.jpg]

Przelotki są jednostopkowe i nie są super jakości ale jak na razie jest dobrze, jak się popsują to wymienię na lepsze  Smile

Kij nie jest szybki ale dynamikę ma i bez problemu rzucałem na odległość 15-18 m pomimo wiatru w twarz, w końcu ma służyć do suchej na małe zakrzaczone rzeczki a tam dalekie rzuty nie są wymagane.

[Obrazek: 2016_04_19_4.jpg]

Problemy miałem z rolką, nie mogłem zrobić ładnego koła na wodzie ale tu wpływ pewnie miał już mocny wiatr który się zerwał i nie chciał odpuścić

[Obrazek: 2016_04_19_5.jpg]

Jeżeli ktoś chciałby kupić względnie dobry kij w niskiej cenie to śmiało polecam ten model. Chyba, że Sage lub Thomas ale to już inna klasa jakościowa
i cenowa  Big Grin
Odpowiedz }
Podziękowali: Yatsu
Jeśli chodzi o niskobudżetowe wędki to polecam http://bogdangawlik.pl/product-pol-8396-Vision-Wedka-Keeper.html 
[Obrazek: tyi.png]

[Obrazek: 73858395256561078399f8.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości