Gdzie to???? Co to za miejsce???

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie to???? Co to za miejsce???
Panowie z dzisiejszego wyjazdu mam jeszcze jedną fotkę.
Oczywiście dorzecze Bystrzycy.

Dla zabawy - gdzie to jest????
Jakieś propozycje.Smile

[Obrazek: P4151579.jpg]

Usterka aparatu zlokalizowana, kolejne zdjęcia już nie powinny być tak prześwietlone.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ja wiem gdzie toWink, ale nie zdradzę na forum ;p

Ale jak Ty tam trafiłeś?;p, ,,czarrrno to widzę"..............;D
Odpowiedz }
Podziękowali:
To Ty cwaniak jesteś, myślałem że nikt nie zgadnie.Smile
Dobra to poczekaj do poniedziałku i jak nikt nie napisze gdzie to jest to Ty się ujawnisz.
Odpowiedz }
Podziękowali:
haha ok-w pon napiszeWink.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Też wiem gdzie to jest Smile
Złowiłem tam w okolicy kilka okoni. Takich czarnuchów Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:
Dobra to już mamy dwóch odkrywców.Smile
Ok...to Ty Danek też poczekaj do poniedziałku. Damy szansę może jeszcze komuś innemu.

Ciekawe czy ktoś jeszcze rozpozna to miejsce.Smile

Danek łowiłeś tam coś oprócz okoni? Żaden pstrąg, szczupak czy kleń się nie trafił? Często tam bywałeś?
Odpowiedz }
Podziękowali:
(04-16-2016, 08:28 PM)sylwekt napisał(a):  Dobra to już mamy dwóch odkrywców.Smile
Ok...to Ty Danek też poczekaj do poniedziałku. Damy szansę może jeszcze komuś innemu.

Ciekawe czy ktoś jeszcze rozpozna to miejsce.Smile

Danek łowiłeś tam coś oprócz okoni? Żaden pstrąg, szczupak czy kleń się nie trafił? Często tam bywałeś?

Byłem tam raz na rekonesansie. Pogoda mało sprzyjająca wędkowaniu. Pstrąga nie widziałem żadnego, za to stosunkowo świeże ślady z "prac odmulająco-utrzymaniowych koryta" całkiem sporo...
Jako osoba nie znająca realiów dolnośląskich jestem porażony ilością regulacji i ingerencji w małe i malutkie cieki. Smutne to niezmiernie.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Bo to trzeba robić tak jak ja od małego na odcinku ślęzy gdzie się wychowałem-dywersja melioracyjna;D. Drzewa w wodę, a poza tym utrudnianie melioracji przez nie wpuszczanie maszyn melioracyjnych na swoją posesjęWink. W ten sposób uratowałem 1km rzeczki Wink. Dobre i to
Odpowiedz }
Podziękowali:
Mateusz nie każdy ma kilometr posiadłości wzdłuż rzeki.Smile

Danek akurat w dorzeczu Bystrzycy to jeden z niewielu takich przypadków. Większość odcinków jest w całkowiecie dzikim stanie.
A pytam o ryby, bo ja tam wczoraj też zawitałem po raz pierwszy na godzinny rekonesans. Sobie w google wyszperałem, ale bez wędkarskiego efektu. A woda mi wygląda na taką szczupakowo-okoniową. Z drugiej strony na niektórych odcinkach tej rzeki jest sporo pstrąga, więc może i tu jakiś się uchował.
Najlepiej jakby człowiek trafił na jakiegoś miejscowego tubylca to może by się trochę o tym odcinku dowiedział.
Odpowiedz }
Podziękowali:
(04-17-2016, 03:34 PM)sylwekt napisał(a):  Mateusz nie każdy ma kilometr posiadłości wzdłuż rzeki.Smile

Danek akurat w dorzeczu Bystrzycy to jeden z niewielu takich przypadków. Większość odcinków jest w całkowiecie dzikim stanie.
A pytam o ryby, bo ja tam wczoraj też zawitałem po raz pierwszy na godzinny rekonesans. Sobie w google wyszperałem, ale bez wędkarskiego efektu. A woda mi wygląda na taką szczupakowo-okoniową. Z drugiej strony na niektórych odcinkach tej rzeki jest sporo pstrąga, więc może i tu jakiś się uchował.
Najlepiej jakby człowiek trafił na jakiegoś miejscowego tubylca to może by się trochę o tym odcinku dowiedział.

Miałem bardziej ogólnie na myśli, bo w tej chwili jeżdżę i poznaję wody. Zagadkowa - ruszana, Widawa ruszana ostatnio, Odra poniżej Rędzin wyczyszczona pięknie, kanał powodziowy w mieście po remoncie, Ślęza powyżej jazu przy stadionie - od linijki. Dla mnie koszmar.

@trotek, dywersja zawsze. Jak brzegiem idę zawsze coś wrzucę w wodę Wink Kiedyś w swoich stronach stawiałem takie małe tamki. Ryb przy nich łowiłem zawsze mnogo Smile
Dobrze że stanąłeś okoniem. Kilometr zawsze coś!
Odpowiedz }
Podziękowali:
Nieznana miejsca ale podejrzewam Strzegomke

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: tyi.png]

[Obrazek: 73858395256561078399f8.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
Dobra chłopaki rozwiązujemy zagadkę z Dorzecza.
Mateusz i Danek naprowadzali jak mogli swoimi odpowiedziami.Smile...dzięki chłopaki.Smile
To jest zniszczona tamka na Czarnej Wodzie tuż powyżej mostu drogowego na takiej zagubionej wśród pól drodze z Gniechowic na Górzyce.

Chłopaki jak będziecie gdzieś zwiedzać dorzecze i zobaczycie jakieś charakterystyczne miejsce to wrzućcie fotkę w formie zagadki, zobaczymy kto jest obcykany w tych naszych rzeczkach.Smile
Te cztery rzeki to ponad 200km bieżącej wody, więc jest co zgadywać.
W sumie jest jeszcze piąta Pełcznica, na której według badań składu wody nie powinno istnieć życie.
Odpowiedz }
Podziękowali:
[Obrazek: 01f4454a8eb8.jpg]
???Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ok, to trzy dni na odpowiedź.Smile
Obstawiam, że to Pełcznica pod zamkiem w Książu....ale nie wiem. Strzał rozpaczy.Smile

Może reszta zgadnie.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Mi też to podchodzi pod Pełcznicę przy Książu.
Ale co by tam jaceen robił jak tam ryb nie ma Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:
może na grzybach tam był Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
To już wiemy skąd były te trocie.Smile
Zza tego głazu po środku rzeki.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Jak to człowiek czasem nic nie wie Wink
Nieraz kupę samochodów tam stoi, zawsze myślałem, że to zwiedzający zamek.
A tu proszę, trocie pod Książem cisną Cool
Odpowiedz }
Podziękowali:
Wy mnie pod włos nie bierzcie! Już nie pamiętam gdzie one były, te troty. Nie trafię już tamSmile))

Kilometr dalej? Bliżej?Wink
[Obrazek: 1773974f410f.jpg]

PS
Czasami byłem "zmuszany", aby wędki pozostawiać w kącie. Jednak tak kombinuję, motam, kręcę, żeby jakikolwiek siurek się napatoczył po drodzeWink
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ta kładka mi wcale nie pomogła, wręcz przeciwnie, zgubiłem trop całkowicie. Obstawiałem Książ ale teraz już sam nie wiem, choć do zamku mam kilka kilometrów i to moje okolice.
Odpowiedz }
Podziękowali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości