A może warsztaty muchowe

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może warsztaty muchowe
Będę między 16.30-17
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-23-2016, 08:59 AM)jaroslav napisał(a):  Będę między 16.30-17

Siema moze uda mi sie zwerbowac Tera Mantyle ,ktory duzo mi pokazal jezeli chodzi o kretactwo.Jezeli material pozwoli to pokaze finskie podejscie do much szczupakowych.Warto zobaczyc.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Chcial bym to zobaczyć ale pewnie się nie wyrobie  Confused
[Obrazek: tyi.png]

[Obrazek: 73858395256561078399f8.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
Panowie nie mam do Was kontaktu, więc chociaż tu napiszę.
Przepraszam, ale nie dam rady podjechać dzisiaj na spotkanie. Miałem wszystko poustawiane na styk, tak żeby Was odwiedzić i się namieszało. Miałem być w domu na 12-tą, żeby dać radę. A tymczasem wyjechałem z nad Strzegomki o czasie i wpakowałem się wprost na megakorek na autostradzie przed Kątami. Dwie godziny stania bez możliwości zawrócenia, masakra. Zderzenie czterech aut. Do domu dojechałem przed 15-tą. Za cholerę nie zdążę, więc z częścią pewnie spotkam się jutro w Muzeum, a resztę poznam kolejnym razem. Mam nadzieję. Przepraszam, ale tego wypadku na autostradzie nie przewidziałem.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Spotkanie pod tytułem warsztaty muchowe 2 są już za nami  Smile Tym razem było nawet o jedną osobę więcej niż poprzednim razem
Rozpiętość wiekowa między krętaczami była kosmiczna-jeden kręcił, a drugi się kręcił bo też chciał kręcić.

[Obrazek: image.jpg]

Na zaproszenie Michała odwiedził nas Tero Mantyla, który pokazał nam fińskie podejście do kręcenia much szczupakowych i dzięki temu zrobiło się nam towarzystwo międzynarodowe Wink keep it up

A Tero kręcił...

kręcił...

Odpowiedz }
Podziękowali: Yatsu
Po polskiemu-Kolega Tero Mantyla zaprosilismy Tera Mantyle.Ile za benzyne?Tera mam tyle Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-28-2016, 09:08 PM)laudan napisał(a):  Po polskiemu-Kolega Tero Mantyla zaprosilismy Tera Mantyle.Ile za benzyne?Tera mam tyle Smile

Przepraszam za błąd polska język trudna język  Big Grin Już post wyżej poprawiłem błąd

i kręcił...  Smile

i ukręcił

A nam się buzie ze zdziwienia pootwierały, jak dużo nauki przed nami
Jeszcze epoxy na oczy by wzmocnić

Oraz testy na sucho i mucha szczupakowa gotowa

I dlaczego tak daleko do maja, ale nic to zaczekamy  Big Grin

Dziękuję wszystkim za przybycie  Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Szczupak 
tubeczka fajniutka. muszę zacząć powoli coś myśleć o muchach na 1 maja  Huh

Odpowiedz }
Podziękowali:
Poprosiłem Ventusa i mogłem zrobić dokumentację krok po kroku. Zależało mi, bo nie mogłem być na całych warsztatach.

[Obrazek: c0c8974a5684.jpg]

[Obrazek: 045746396eb9.jpg]

[Obrazek: 8334ce741838.jpg]

[Obrazek: 6839f6d53389.jpg]

[Obrazek: 87db6169c652.jpg]

[Obrazek: 2e8008d9e0d9.jpg]

[Obrazek: d9fe7c21cca1.jpg]

[Obrazek: 56e1dacaa8eb.jpg]

[Obrazek: 6dca56d4940f.jpg]

[Obrazek: 85a24c8ce26f.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-28-2016, 09:31 PM)Yatsu napisał(a):  tubeczka fajniutka. muszę zacząć powoli coś myśleć o muchach na 1 maja  Huh
Na warsztatach byly wersje do wedek 7,zeby dalo sie tym rzucac-minimum materialu ,jak najwieksza objetosciowo mucha.Buck tail to pdstawa muchy, to robi efekt.Terorr zrobil atrape ze slinki fiber ale proporcje uzyskal i tak ma to wygladac.Mozna zbudowac gigantyczna muche ale kto to bedzie nam wywozil.
Odpowiedz }
Podziękowali:
http://jerkbait.pl/topic/71273-stuff-fly-tying-event-latający-wrocław/#entry1863440

Szykuje się fajna impreza kto chętny niech czyta  Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Koledzy potrzebuje porady co do tej przynęty robiłem ją pierwszy raz i niewiem czy nie przedobrzyłem z długoscią pióra [Obrazek: 20170131_201310.jpg]

Doradzicie coś???
Odpowiedz }
Podziękowali:
ogon zdecydowanie za długi 

Odpowiedz }
Podziękowali:
[Obrazek: 20170201_202130.jpg]

Teraz już lepiej to chyba wygląda
Odpowiedz }
Podziękowali:
Witam potrzebuje małej pomocy mianowicie czy ktoś z was mógłby mi podpowiedzieć jakie muchy zrobić na rzekę bóbr na marzec jakieś wzory mile widziane z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz }
Podziękowali:
Jak Yatsu tu zajrzy to z pewnością coś podpowie. Dość dużo łowi na Bobrze.
Odpowiedz }
Podziękowali:
Wyślę Ci tak koło 20 na Facebooku
Odpowiedz }
Podziękowali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości