A może warsztaty muchowe

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może warsztaty muchowe
Ponieważ jest nas dużo muszkarzy, którzy jednak nie kwapią się do wklejania fotek swoich "kilerów"
Proponuję  Smile

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=280748#280748

A wtedy sam osobiście porobię zdjęcia muszek i bez skrupułów opiszę kto był sprawcą  Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ventus, możesz od siebie podać jeszcze, tu na forum, szczegóły spotkania?
Na haczyku trwa modernizacja a nie zanotowałem, gdzie i o której godzinie.
Okazało się, że chyba będę miał okienko między 15 a 18-tą, to nie darowałbym sobie odpuścić spotkanie.
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-03-2016, 07:39 PM)jaceen napisał(a):  ...Na haczyku trwa modernizacja a nie zanotowałem, gdzie i o której godzinie.
Okazało się, że chyba będę miał okienko między 15 a 18-tą, to nie darowałbym sobie odpuścić spotkanie.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 6.02. przy ul. Lotniczej 22
Na parterze oszklone drzwi na wprost wejścia. Kto będzie chętny to zapraszam.
Ja tam już będę od 15-tej. Każdy kto będzie bierze ze sobą materiały na muchę która mu najlepiej wychodzi.
Będziemy się uczyć wiązania naszych brzydot. Będziemy siedzieć przy stolikach i będzie wygodnie nie tak jak ostatnim razem nad Ślęzą gdy jeden trzymał deskę z imadłem, a drugi próbował wiązać kucając przy tym. Przyniosę ze sobą drugi komplet narzędzi to nawet jak ktoś nic nie ma to będzie mógł też się pobawić A przy okazji uzgodnimy czy ma to być zabawa cykliczna i w jakich terminach. Przyjdźcie miejsca jest chyba dosyć dla wszystkich  Big Grin
Serdecznie zapraszam nie tylko muszkarzy
Odpowiedz }
Podziękowali:
[Obrazek: bde9a411c65f.jpg]

Nie mogłem być do końca warsztatów, ale warto chociaż na chwilę zaglądnąć i podglądnąć, jak sprawnie można wykonywać muchy.
Mnie ciekawiła przynęta na sandacza.
To jest kolejna ryba, którą chciałbym mieć na rozkładzie "złowione na muchówkę".
W linku poniżej jest więcej fotek, aby można było potrenować jej wykonanie.

http://haczyk.pl/forum/topic/11633-muszkarstwo-wroc%C5%82aw-i-okolice/?do=findComment&comment=261663

Dzięki Ventus za zaproszenie. Przy okazji usłyszałem historię, jak dyndadełka z dziecięcego rowerka łowiły na mistrzostwach świata.
I jeszcze ile trzeba śliny, kleju kropelki i piwa, aby otrzymać miksturę, aby mucha nie siadałaSmile
pzdr.
Odpowiedz }
Podziękowali: Yatsu
Ponieważ Jacek opisał wszystko ładnie to i ja dorzucę tylko jedną fotkę z muszkami Michała, Krzyśka i Jacka

[Obrazek: 2016_06.jpg]

Big Grin A woblerki są made in Jaceen
Odpowiedz }
Podziękowali:
Hmm, fajna impreza mnie minęła. ..ale wytłumaczenie mam dobre - byłem na rybach!! Big Grin

Wysłane z mojego Titans2_DG700 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ja kijowe , byłem w pracy Sad , kiedy następna ?
Odpowiedz }
Podziękowali:
Jeszcze kolaż z tego, co udało się uchwycić w trakcie kręcenia.
[Obrazek: 5fe91d6b92f7.jpg]
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ten konik polny świetny. Spróbowałbym go tak na spinningowo, tylko nie wiem czy dałbym nim radę rzucić.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-07-2016, 09:37 PM)sylwekt napisał(a):  Ten konik polny świetny. Spróbowałbym go tak na spinningowo, tylko nie wiem czy dałbym nim radę rzucić.Smile

Może jednak; dasz się przekonać do muchowania ?
Odpowiedz }
Podziękowali:
Nigdy nie mów nigdy. Może kiedyś, kto wie.Smile
Póki co to prośba o informację jak będą kolejne warsztaty. Jak będę miał czas to podjadę z chęcią i może ktoś mi pokaże jak się robi fajne jigi. Łowię na nie dużo, ale zawsze na kupowane.
Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-08-2016, 02:49 PM)sylwekt napisał(a):  Nigdy nie mów nigdy. Może kiedyś, kto wie.Smile
Póki co to prośba o informację jak będą kolejne warsztaty. Jak będę miał czas to podjadę z chęcią i może ktoś mi pokaże jak się robi fajne jigi. Łowię na nie dużo, ale zawsze na kupowane.

Czuj się już zaproszony na następne spotkanie.  Smile  Termin ustalimy wszyscy wspólnie
Odpowiedz }
Podziękowali:
Fajnie, jak tylko będę w domu to się zjawię, szczególnie że to dość blisko mnie. Dzięki.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
Od ostatniego spotkania warsztatów muchowych minęło już trochę czasu.
Może ze względu na tą paskudną pogodę jaka jest obecnie i nie zachęca do wyjazdu na ryby (byłem dzisiaj  Sad  wiało, lało i dawało do zrozumienia, że lepiej siedzieć w domu) proponuję ponownie się spotkać np. 27-02-2016 sobota w celu dalszej nauki i wymiany doświadczeń przy kręceniu muszek i nie tylko. Po rozmowie z Laudanem wiem, że jest parę chętnych osób które by się zjawiły na takim spotkaniu  Smile co Wy na to?
Odpowiedz }
Podziękowali:
Ventus na mnie można liczyć przynajmniej na chwilę
A dziś nie było tak strasznie bywało gorzej jakieś tam rybki się czepiały Cool
Odpowiedz }
Podziękowali:
Cholera tą sobotę mam zawaloną, ale dajcie znać gdzie i o której to postaram się chociaż na część spotkania zajrzeć.
Kręcić raczej nie będę, no chyba że jigi, albo spinningową wersję konika polnego mi pokażecie...ale chociaż ludzi poznam.Smile
Odpowiedz }
Podziękowali:
W sobotę może na 16-tą?
Bo ostatnio było na 15 i godzinę sam siedziałem  Big Grin
Odpowiedz }
Podziękowali:
Kurde, ja mam służbę w sobotę. Sad

Odpowiedz }
Podziękowali:
(02-22-2016, 08:54 PM)Aleksander Więcek napisał(a):  Kurde, ja mam służbę w sobotę. Sad

Wiecus nie denerwuj mnie...
Odpowiedz }
Podziękowali:
No nie! Tym razem nie odpuszczę! Żaden ze mnie krętacz, ale kilka "nimf ratujących prawie każdą bezrybną wyprawę" już sobie wypracowałem. Dyskoteka to jednak dyskotekaSmile. nie wiem tylko jak rodzina przymie to, że w sobotę krętactwo a w niedzielę spotkanie Klubu... Wink
Odpowiedz }
Podziękowali:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości